Zavolajte nám na 0908 762 206

Naskladnené novinky GARMIN

//Naskladnené novinky GARMIN

Naskladnené novinky GARMIN

2018-09-21T15:30:26+00:00 september 21st, 2018|

O postavení značky GARMIN ako lídra na svetovom trhu v oblasti cyklopočítačov s GPS sa nedá pochybovať. My sme v týchto dňoch naskladnili aktuálne novinky: cyklopočítač s GPS navigáciou, dotykovým displejom a on-line službami GARMIN Edge Explore a cykloradar GARMIN Varia RTL-510.

Nový Edge® Explore bude pre Vás ideálnym partnerom nielen na cestách. Zmenšená a zjednodušená verzia TOP modelu GPS cyklopočítača Edge® 1030 s funkciami optimalizovanými pre cykloturistiku a navigáciu v neznámom teréne. Edge® Explore je jednoduchý cyklistický GPS navigátor s funkciami cyklopočítača, ktoré sú doplnené o smart-funkcionalitu a ďalšie zaujímavé funkcie, po pripojení kompatibilného smartfónu cez Bluetooth. Používateľské rozhranie bolo optimalizované a zjednodušené na základe požiadaviek zákazníkov. Rovnako dobre poslúži pri navigácii na cestách i mimo nich v teréne aj vďaka predinštalovanej > cyklomape Európy.

 

Druhá generácia cyklo-radaru Varia™ pre bezpečnejšiu jazdu na cestách. Okrem prepracovaného dizajnu ponúka nový radar Varia™ďalšie praktické vylepšenia. Aktívny cyklo-radar vás pri jazde upozorňuje na vozidlá približujúce sa zozadu a v rovnakom momente začne blížiacemu vozidlu signalizovať vašu prítomnosť na ceste. Spätné bezpečnostné (červené) LED svetlo zabezpečí dostatočnú viditeľnosť a približujúce vozidlo upozorní na vašu prítomnosť zmenou intenzity svetla (blikania).

 

 

Produkty značky GARMIN si môžete zakúpiť na kamennej predajni BB-Bike Sásová Banská Bystrica alebo na našom e-shope.

Nami predávané produkty Garmin sú od oficiálneho a autorizovaného dodávateľa pre SR. Je k nim poskytovaná online podpora a nejedná sa od dovoz z tretích krajín.