Zavolajte nám na 0908 762 206

Esbit – jednoduché a funkčné

//Esbit – jednoduché a funkčné

Esbit – jednoduché a funkčné

2018-01-29T12:05:53+00:00 január 28th, 2018|

S rukou na srdci. Koľko termosiek musí kúpiť každý z nás aby našiel tú pravú a presvedčil sa o tom, že šetrenie tu nie je na mieste. Jasné, ak Vám postačí teplý (alebo studený) nápoj s požadovanou teplotu hodinu až dve, potom máte  na trhu nespočetne veľa možností. Ak sa však chcete napiť teplého čaju po celodennom treku alebo chladnej vody po desiatkach kilometrov v rozpálenom sedle bicykla, siahnete po kvalite. Na značku Esbit som narazil náhodou, nečítal som recenzie, iba ma trápilo, že mi v pivnici leží 5 termosiek a ani jedna z nich nie je spoľahlivá, funkčná a použiteľná podľa mojich požiadaviek. Viac sa rozpisovať a blahorečiť termosky značky Esbit nebudem, to treba vyskúšať.

Značka Esbit má toho vo svojom portfóliu viac. K varičom som sa už ale dostal zámerne. Dlhšiu dobu som sa pohrával s myšlienkou kúpiť si varič na dlhšie výlety v sedle alebo celodenné treky. Odrádzal ma fakt ťahania plynových bômb, výmena, kúpa nových, niekoľko systémov, váha, cena… a kde to budem zhánať v dedine na hraniciach Bosny a Čiernej Hory? Áno, lieh zoženiem všade. Váha prijateľná, jednoduchá obsluha. Favorit bol jasný. Ak k tomu pridám príjemný plameň (ten žltý, nie ten modrý z plynu) večer v stane a celkové cenové zhodnotenie, tak nepoznám lepšieho spoločníka na varenie pre bikera pohrávajúceho sa s myšlienkou viac-denných výletov.

To všetko… tablety pevného liehu, príbory, riad a všetko od značky Esbit nájdete vo všetkých našich predajniach. Pre informácie a rady ohľadne varičov, termosiek a príslušenstva Esbit radi pomôžeme aj keď napíšte na info@cyklovychytavky.eu.